Ana SayfaDünyadanThe Weeknd'den Super Bowl'un devre arasında muazzam bir şov

The Weeknd’den Super Bowl’un devre arasında muazzam bir şov

2021 Super Bowl’unda bu senenin merakla beklenen performansı The Weeknd’e aitti. Oyunun 55 yıllık tarihinde ilk kez, koronavirüs nedeniyle sahadan değil, tribünlerden seslenen Kanadalı R&B yıldızı, 12 dakika boyunca izleyenleri mest etti.

Florida’nın Raymond James Stadyumu’nda düzenlenen Super Bowl’da sahne alan The Weeknd, Amerikan futbol ligi National Football League’in şampiyonluk maçı Super Bowl’un bu yılki devre arası şovunu gerçekleştirdi. Super Bowl’un devre arası şovunda sahne alan bazı isimler arasında Michael Jackson, U2, Beonce, Lady Gaga gibi müzik dünyasının devleri bulunuyor.

Tampa Bay Buccaneers’in Kansas City Chiefs’i yendiği final maçının devre arasında şov yapan The Weeknd, Sin City filminin dekoruna benzer bir dekor önünde şarkılarını söyledi. Weeknd, Billboard’a verdiği bir röportajda bu performans için kendi cebinden 7 milyon dolar harcadığını söylemişti.

30 yaşındaki şarkıcı, After Hours albümünün tanıtımı boyunca yüzüne bandaj sarmasının sebebini “Hollywood ünlülerinin absürt kültürünü ve insanların memnun etmek ve onaylanmak için kendilerini yüzeysel nedenlerle manipüle etmesini eleştirmek” olarak açıkladı.

THE WEEKNDBANNER

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR