Ana SayfaDünyadanThe Weeknd'in yeni şarkısı "Take My Breath" yayında

The Weeknd’in yeni şarkısı “Take My Breath” yayında

Dünyaca ünlü ödüllü müzisyen The Weeknd’in yeni şarkısı “Take My Breath” yayınlandı. Şarkı, 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda da ABD’nin Kadın Atletizm Takımı için kullanıldı. 

The Weeknd’in yeni single’ı “Take My Breath”, sanatçının rekor kıran albümü After Hours’tan sonraki ilk single’ı olacak. Weeknd, yeni single’ının ön gösterimini sinemada yapacaktı ancak klibin çok ışıklı yapısından dolayı, epilepsi hastalarını rahatsız edebileceği düşünüldü ve ön gösterimden vazgeçildi.

The Weeknd’in beşinci stüdyo albümünün ilk single’ı olan “Take My Breath” 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda yarışan ABD Kadın Atletizm Takımı’nın promosyon çalışmalarında kullanıldı. The Weeknd, sporcular Sydney McLaughlin, Dalilah Muhammed, Athing Mu ve Gabby Thomas’ın yer aldığı klibi Twitter’da “8.6.21 yeni single” başlığıyla yayınlamıştı.

31 yaşındaki Abel Tesfaye, bir röportajında şunları söylemişti: “Albümlerimden herhangi birini, özellikle de bu albümü başarılı yapan şey, onu ortaya çıkarmam ve bir sonrakini yapmak için heyecanlanmamdır. Yani bir sonraki projeyi yapma heyecanı, bunun benim için başarılı olduğu anlamına geliyor. Bunu sonsuza kadar yapmak istiyorum. Ve farklı ortamlara ve farklı ifade türlerine girmeye başlasam bile, müzik tam orada olacak. Ondan uzaklaşmayacağım.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR