Ana SayfaHaberlerThe xx solisti Oliver Sim'den yeni tekli: 'Hideous'

The xx solisti Oliver Sim’den yeni tekli: ‘Hideous’

Bu yıl içerisinde ilk solo albümünü yayınlamaya hazırlanan The xx solisti Oliver Sim, “Hideous Bastard” isimli albümünden üçüncü tekliyi kişisel hayatına dair oldukça samimi bir açıklamayla birlikte paylaştı.

Son olarak 2017’de “I See You” albümlerini bizlerle buluşturan The xx üyeleri, bir süredir solo kariyerlerine odaklanıyor. Oliver Sim, geçtiğimiz aylarda ilk solo albümünden ‘Romance With A Memory’ ve ‘Fruit’ isimli teklilerini bizlerle paylamıştı. ‘Hideous’ isimli tekliyle birlikte 17 yaşından beri HIV virüsüyle yaşadığını da paylaşan Oliver Sim, yeni albümünü “uzun zamandır hissettiği utanç ve korku duygularından kendini kurtarmak” için kaleme almış. Toplam 10 şarkıdan oluşacak yeni albümün prodüktörlüğünü ise solo kariyerine devam eden bir başka grup üyesi Jamie xx üstleniyor.

Oliver Sim‘in ilk solo albümü “Hideous Bastard” 9 Eylül’de yayınlanacak. “Knife+Heart” (2019) filmiyle tanıdığımız Fransız yönetmen Yann Gonzalez‘in yönetmen koltuğunda oturduğu ‘Hideous’ı aşağıdan izleyebilirsiniz.

oliver sim the xx debut album hideous bastard

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR