Ana SayfaDünyadanTiflisli genç yetenek Creams, ilk EP'si Sleep on Me'yi yayınladı

Tiflisli genç yetenek Creams, ilk EP’si Sleep on Me’yi yayınladı

İlk EP’si Sleep On Me‘yi Awal etiketiyle yayınlanan Tiflisli genç sanatçı Creams, EP’ye adını veren parçasına çektiği videoyu da eş zamanlı olarak dinleyicilerle paylaştı. 

Uzun süredir birlikte çalıştığı Buba Beboshvili ile yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği Sleep On Me‘ye eşlik eden video oldukça iddialı.

Creams yalnızca kısa bir süredir müzik yayınlıyor olsa da şimdiden dünya çapında medyanın ilgisini çekmeyi başardı. Genç yıldız, önümüzdeki günlerde Avustralya’da ünlü stilist Kurt Johnson tarafından tasarlanan Oyster Magazine’le gerçekleşecek fotoğraf çekimi için hazırlık yaparken, Almanya’nın önemli müzik dergilerinden Musikexpress’te 2021 için dinlenmesi önerilen isimlerden biri oldu. 14 yaşında şarkılar yazmaya başlayan Creams, kısmen politik, radikal ve avangart memleketi Tiflis’ten ilham alarak elektronika sound’unu dinleyicilerle buluşturuyor.

Gürcistan’da Spotify, Apple Music gibi dijital müzik platformları henüz olmamasına rağmen, genç sanatçı yayınladığı “Die 4 You” ve “Run” single’larından sonra yeni EP’siyle dünyanın dikkatini çekecek gibi görünüyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR