Ana SayfaDünyadanTill Lindemann'dan "Ich Hasse Kinder"e video geldi

Till Lindemann’dan “Ich Hasse Kinder”e video geldi

Dünyaca ünlü Alman topluluk Rammstein solisti Till Lindemann, solo single’ı “Ich Hasse Kinder”i kliplendirdi. 

Zorbalık, patlayan bombalar, kanlı sahneler… Till Lindemann, yeni şarkısı “Ich Hasse Kinder (Çocuklardan Nefret Ediyorum)”da yine sınırları zorlayacak gibi gözüküyor.

Şarkının yapımcılığını Rammstein ile Untitled albümlerinde çalışan Sky Van Hoff üstlenirken, klibin yönetmenliğini Lindemann’ın son Live In Moscow filminde çalışan Serghey Grey üstlendi.

Rusya’nın başkenti Moskova’da çekilen ve bir intikam fantezisini anlatan klibin oldukça sert ve kanlı sahneler içerdiği konusunda sizi uyarmalıyız. Lindemann, Kremlin’in gölgesinde yaptıkları yüzünden kusuyor, bu sırada Rus devrimci ve düşünür Lenin’in heykelinden kanlı gözyaşları süzülüyor.

Geçen ay Till Lindemann, Devyatayev’in hayatının anlatıldığı V2. Escape from Hell filminin soundtrack’i için Sovyet şarkısı “Любимый город (Beloved Town)”ı seslendirmişti. Lindemann daha önce “Platz Eins” ve ardından çıkan “Till The End” klipleriyle de Rusya’da ortalığı ayağa kaldırmış, kendi ülkesi Almanya’da da Alman tarihine yaptığı göndermeler olay çıkarmıştı.

DİKKAT! Videonun oldukça sert görüntüler içerdiği konusunda uyarımızı yineleyelim.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR