Ana SayfaHaberlerTravis Fimmel, "Dune: The Sisterhood"da

Travis Fimmel, “Dune: The Sisterhood”da

“Dune: The Sisterhood”un çekimleri devam ediyor. Travis Fimmel’in oyuncu kadrosuna dahil olması ise ne yalan söyleyelim bizi ayrı heyecanlandırdı. 

Geçen yıl vizyona giren “Dune”un ardından HBO Max, beyazperdeye aktarılan hikayenin öncesini konu edinen “Dune: The Sisterhood” dizisinin çekimlerine başlayacağını duyurmuştu. Bugün ise yepyeni bir haber aldık. “Vikings” dizisinin başrolü Travis Fimmel dizinin oyuncu kadrosuna katıldı!

Brian Herbert ve Kevin J. Anderson‘ın kaleme aldığı “Sisterhood of Dune” adlı romanından uyarlanan dizi “Dune” filminde izlediğimiz olaylardan 10 bin yıl öncesini konu ediniyor. Dizi Emily Watson ve Shirley Henderson‘ın canlandırdığı Harkonnen kardeşlerin insanlığın geleceğini tehdit eden güçlerle savaşırken, efsanevi Bene Gesserit mezhebini kurmalarını takip edecek.

2023’ün kasım ayında yayına girmesi beklenen dizinin oyuncu kadrosunda Watson, Henderson ve Fimmel‘in yanı sıra Indira Varma, Sarah-Sofie Boussnina, Shalom Brune-Franklin, Faoileann Cunningham, Aoife Hinds ve Chloe Lea yer alıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR