Ana SayfaDünyadanTravis Scott biletleri 1 saat içinde tükendi

Travis Scott biletleri 1 saat içinde tükendi

Dünyaca ünlü rap sanatçısı Travis Scott’ın 5-6 Kasım’da ABD, Houston’da düzenlenecek olan Astroworld Festivali için 5 Mayıs’ta satışa çıkan 100 bin kişilik biletleri 1 saatten kısa bir süre içinde tükendi.

Pek çok büyük festival 2021 yılı için kapılarını kapatırken, Astroworld Festivali Teksas’taki NRG Park’a iki günlük formatla geri dönmeyi planlıyor. Aynı zamanda Scott’ın 2018 yılında yayınladığı üçüncü stüdyo albümünün de adı olan Astroworld, Grammy ödüllerine aday olmuş ve BET Müzik Ödülleri’nden ödülle ayrılmıştı.

Tüm şarkıları 100 milyonun üzerinde dinlenmiş bir albüm olarak da müzik tarihinde ayrı bir yeri olan Astroworld, Scott’ın önderliğinde 3. kez festival olarak düzenlenecek. Son albümü Utopia üzerinde çalışmalarını sürdüren ve Kylie Jenner’la olan ilişkisi nedeniyle magazin basının da gözdesi olan Travis Scott’tan henüz yeni albüme dair çok detaylı bir haber de yok.

EN SON 2019’DA TEK GÜNLÜK FESTİVAL OLARAK YAPILMIŞTI

Etkinlikten elde edilen gelirin bir kısmı, festivalin resmi hayır kurumu ortağı Cactus Jack Foundation’a bağışlanacak. Scott tarafından kurulan kar amacı gütmeyen kuruluş, uzun vadeli başarı sağlamak için eğitime ve yaratıcı kaynaklara erişim sağlayarak gençlerin yaşamlarını güçlendirmeye ve zenginleştirmeye çalışıyor.

astroworld fest afis

Astroworld, en son 2019’da 50 bin kişinin katıldığı tek günlük bir festival olarak düzenlendi. Önceki Astroworld festivallerine katılan isimler arasında Post Malone, Rosalia, Pharrell Williams, DaBaby, Lil Wayne, Young Thug, Playboi Carti ve Megan Thee Stallion yer alıyordu .

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR