Ana SayfaHaberler"True Detective"in yeni sezonundan gelişmeler

“True Detective”in yeni sezonundan gelişmeler

True Detective’in dördüncü sezonuna dair sizlere yeni haberlerimiz var. Tabii başrolde Jodie Foster’ın olması da cabası. 

Antoloji formatındaki suç dizisi “True Detective”in dördüncü sezonunun geleceği haberini bundan birkaç ay önce almıştık ama diziye dair hiçbir bilgi paylaşılmamıştı. HBO 2023 yayın programının tanıtım videosunda diziye yer vererek birçok soruyu da yanıtlamış oldu. Dizinin yeni sezonu “True Detective: Night Country” adıyla yayınlanacak. Geçen üç sezonda olduğu gibi dizinin oyuncu kadrosu da tamamen değişiyor ve bu kez başrollerdeki isimlerden biri uzun zamandır televizyon yapımlarında rol almayan Jodie Foster.

Dizinin yayın tarihi ile ilgili net bir bilgi verilmese de önümüzdeki yıl içinde izleyeceğimiz kesin. Yapım şirketi HBO dizinin yeni sezonunu şu şekilde özetliyor: “Alaska, Ennis’e uzun bir kış gecesi çöktüğünde, Tsalal Arctic Araştırma İstasyonu’nu işleten altı adam iz bırakmadan ortadan kaybolur. Davayı çözmek için Dedektif Liz Danvers ve Evangeline Navarro, içlerinde taşıdıkları karanlıkla yüzleşmek ve sonsuz buzun altında gömülü yatan tekin olmayan gerçekleri araştırmak zorunda kalacaklar.”  

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR