Ana SayfaalternatifTSU!'nun yeni albümü Maritime yayınlandı

TSU!’nun yeni albümü Maritime yayınlandı

Müzisyen, radyo programcısı ve yazar James Hakan Dedeoğlu’nun müzik projesi olan TSU!, Maritime adlı yeni albümüyle dinleyicisini selamlıyor.

Müzisyenlik kimliğinin yanı sıra Radyo Eksen ve Açık Radyo’daki programlarından ve Bant dergisindeki yazılarından da tanıdığımız James Hakan Dedeoğlu, solo akustik projesi TSU!’dan Maritime adını verdiği albümünü yayınladı. Dedeoğlu, Twitter hesabından albümünü şu sözlerle duyurdu:’

EePmKD9WsAArPeG

“Selamlar ve güzel haberler! TSU! yeni albüm ‘Maritime’ artık dijital platformlarda! Her şey normal olsaydı albümü bir konserle taçlandırır, bir araya gelir kutlardık. Neyse, herkes bulunduğu yerden bir dinlese ne güzel olur. Baştan sona. Single da değil koca bir albüm bu. Albümün mastering’i ise Okan Kaya’ya ait. Sizlere ulaşmasını sağlayanlar ise pek sevgili Haluk Damar ve Erinç Güzel’in label’ı Caz Plak. Plak severler, albümün plak formatı için biraz daha beklememiz gerekiyor, malum salgın ve bizlerden götürdükleri… ‘Maritime’ bugüne kadar yaptığım en ‘çok sesli’, en ‘renkli’ albüm, dolayısıyla ne düşüneceğinizi aşırı merak ediyorum, iyi-kötü varsa diyeceğiniz esirgemeyin. Neyse diyeceklerim bu kadar. Hikayenin burdan sonrası artık size ait, ‘Maritime’ de artık sizin…”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR