Ana SayfaalternatifTuğçe Şenoğul'dan yeni single "Bu Rüya Değil"

Tuğçe Şenoğul’dan yeni single “Bu Rüya Değil”

Tuğçe Şenoğul’un söz ve müziği kendisine ait, Mert Demir prodüktörlüğündeki ‘Bu Rüya Değil’ isimli yeni teklisi yayınlandı.

Kendine has ses dünyasını ortaya koyan Tuğçe Şenoğul, Türk müziğinden, Fransız chansonlar’ından, trap ve trip hop gibi türlerden besleniyor.

Sanatçının son teklisi ‘Bu Rüya Değil’, rüya içerisinde aşık olmayı anlatırken aşkın gerçeklik algısı dışında yaşanma halini sorguluyor.

TUĞÇE ŞENOĞUL KİMDİR? 

Tuğçe Şenoğul 1985 İstanbul doğumlu, şarkıcı, besteci, söz yazarı ve prodüktördür. 2016 yılında Kahinar grubuyla Nuhari albümünü yayınladı. Seni Görmem İmkansız grubuyla 2010-2016 arasında, Türkiye’de ve Avrupa genelinde konserler verdi.

İlk albümü Gölgelerine, Kasım 2017’de yayınlandı. Albümdeki şarkıların söz ve müzikleri kendisine ait olan sanatçı, prodüktörlüğü de Taner Yücel ve Görkem Karabudak ile birlikte üstlendi.

Gölgelerine, Bandcamp’in en iyi 7 albümden biri olarak seçildi, yabancı ve Türk basınında adından çok bahsettirdi. Sonrasında yaptığı iş birlikleriyle de ses getiren Şenoğul, ikinci albümünü yayınlamaya hazırlanıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR