Ana SayfaalternatifTuğkan, Canozan ve Batuhan Kordel bir arada sahnede

Tuğkan, Canozan ve Batuhan Kordel bir arada sahnede

1 Ekim Cuma akşamı Modüler Sanat ve URU işbirliğinde gerçekleşecek konserde, son dönemlerin en sevilen naif genç sesleri Tuğkan, Can Ozan ve Batuhan Kordel sevenleriyle buluşacak.

2016 yılından beri paylaştığı şarkılarıyla hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine ulaşan Tuğkan, KüçükÇiftlik Park’ta melankolik bir konsere imza atacak. “Zor günler geçirebilir her insan, umudun olurum eğer bana inanırsan” mottosuyla yoluna devam eden genç müzisyen, şarkılarındaki samimi sözlerinin yanı sıra buğulu melodileriyle de dikkat çekiyor.

CANOZAN BANNER 1

Konserin bir diğer ismi ise Türk müzisyen, söz yazarı ve prodüktör Canozan olacak. Deniz Tekin ile 2017 yılında seslendirdiği “Transatlantik” adlı şarkısıyla büyük çıkış yakalayan ve ardından Nova Norda, Damla Eker, Umut Döven, Sedef Sebüktekin, Zeynep Bastık  ve Dolu Kadehi Ters Tut ile ortak projelerde bulunan Can Ozan, akustik ve elektronik müzik tarzıyla beğeni topluyor. Can Ozan, KüçükÇiftlik Park sahnesinde yıllar içinde yayınladığı sayısız bestelerinin yanı sıra son dönemde yayınladığı “Kalbimden Tenime” ve “Düşman Benim” teklilerini de seslendirecek.

1 Ekim Cuma akşamının açılışını ise kendi bestelediği şarkıları ve başarılı coverlarla dikkat çeken Batuhan Kordel yapacak. Yumuşak tınıları, naif sesiyle büyük beğeni toplayan Batuhan Kordel, KüçükÇiftlik Park’ta binlerin önünde olacak.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR