Ana SayfaMüzikTuhaf batıl inançlara sahip şarkıcılar

Tuhaf batıl inançlara sahip şarkıcılar

Söz konusu batıl inançlar olduğunda pek de mantık aramamak gerekiyor. İşte en sevdiğimiz şarkıcıların birbirinden tuhaf batıl inançları!

Chris Martin – Konser öncesi dişlerini fırçalıyor

Coldplayin solisti Chris Martin dişlerini fırçalamadan asla sahneye çıkmıyor. “Sahneye çıkmadan önce yaklaşık 18 tane ritüelim var ve bunların çoğu çok saçma. Örneğin konser öncesinde dişlerimi mutlaka fırçalamam gerekiyor, yoksa kendimi yeteri kadar zeki hissetmiyorum.” 

chris-martin

Robert Plant – Ütü yapmadan sahneye çıkmıyor

Led Zeppelin grubunun vokalisti Robert Plant, sahneye çıkmadan önce mutlaka gömleğini ya da tişörtünü ütülüyor. Ütü yapmanın performans sergilemeden önce havaya girmesini sağladığını söylüyor. 

robert-plant

Taylor Swift – 13 sayısına takıntısı var

Taylor Swift‘in hayatı 13 sayısı üstüne kurulu. Aralık ayının 13’ünde doğdu, 13 yaşına 13. cuma da bastı, ilk albümü 13 haftada altın albüm sertifikası aldı, ilk bir numaraya yükselen şarkısının intro’su ise 13 saniyeydi. Ayrıca her ödül kazandığında 13. sıra, 13. koltukta oturduğunu da verdiği bir röportajda anlatmıştı.

taylor-swift

Lady Gaga – Yanında biriyle uyumuyor

Söz konusu yaratıcılık olduğunda akan sular durur. Lady Gaga da yaratıcılığını korumak adına her şeyi göze almış durumda ve hatta bu konuyla ilgili tuhaf bir batıl inanç geliştirmiş. Şarkıcı verdiği bir röportajda, eğer birisiyle uyursa, o kişinin yaratıcılığını alacağına inandığını açıklamıştı.

lady-gaga

Missy Elliot – Siyah kedilerden uzak duruyor

Missy Elliot‘ın ülkemizde de çok yaygın olan bir batıl inancı var. Şarkıcı asla önünden siyah kedi geçmesine izin vermiyor, çünkü kedilerin kendisine kötü enerji verdiğini düşünüyor.

missy-elliot

Ariana Grande – Çikolatalı donut yiyor

Ariana Grande‘nin donut aşkını bilmeyen yok. Ancak en sevdiği yiyecek olmasından öte donut’ın Grande için ayrı bir anlamı var. Güzel şarkıcı önemli bir görüşme öncesinde kendisine şans getirmesi için mutlaka bir çikolatalı donut yiyor.

ariana-grande

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR