Ana Sayfacaz“Türkiye Güncel Müzik Buluşması” 7-9 Eylül’de çevrimiçi düzenleniyor

“Türkiye Güncel Müzik Buluşması” 7-9 Eylül’de çevrimiçi düzenleniyor

İKSV tarafından Garanti BBVA sponsorluğunda ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı desteğiyle gerçekleştirilen İstanbul Caz Festivali’nin Vitrin: “Türkiye Güncel Müzik Buluşması” etkinliği bu yıl 7-9 Eylül’de çevrimiçi düzenlenecek.

Bu yıl COVID-19 salgını nedeniyle ertelenen 27. İstanbul Caz Festivali2-14 Eylül tarihleri arasında Türkiye’den yıldız isimlerden yeni keşiflere birçok sanatçıyı İstanbul’un en sevilen açık hava mekânlarında; 20 Eylül’den itibaren ise online.iksv.org/caz adresinde ağırlayacak. Festival kapsamında dördüncü kez hayata geçecek Vitrin: “Türkiye Güncel Müzik Buluşması” bu yıl 7-9 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek. Yerli sahnenin başarılı müzisyen ve topluluklarının daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak amacıyla hayata geçirilen Vitrin kapsamında, üç günde gerçekleştirilecek sekiz konseri, festival izleyicisiyle beraber dünyanın önde gelen festival ve etkinliklerinin yöneticileri de çevrimiçi takip edecek. Projeye verdiği destekle +1 de müzikseverlerin keyfine artı bir katacak.

iksv

İstanbul Caz Festivali kapsamında düzenlenen Türkiye’den güncel müziği odağına alan uluslararası bir tanıtım ve iletişim etkinliği olan Vitrin: Türkiye Güncel Müzik Buluşması kapsamında çevrimiçi takip edilecek konserlere paralel olarak, Türkiye güncel müzik sahnesi üzerine konuşulacak paneller ise İKSV YouTube kanalı üzerinden canlı olarak izlenebilecek.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR