Ana Sayfarap"Türkiye Rapçisini Arıyor" yarışmasına geri sayım

“Türkiye Rapçisini Arıyor” yarışmasına geri sayım

Acun Ilıcalı, “Türkiye Rapçisini Arıyor” adında bir yarışma programı yapacağını duyurdu. Jüride Ceza ve Sagopa Kajmer’in olacağı iddia ediliyor.

“TV8 Türkiye’nin yeni rap yıldızını arıyor” sloganıyla yola çıkan “Türkiye Rapçisini Arıyor” yarışmasının başvuru fragmanı yayınladı. Covid-19 nedeniyle sadece videolu başvuruların kabul edileceği yarışmaya başvrumak için tv8basvuru.com adresinden videolu başvuru yapabilirsiniz.

Sosyal medyada çıkan iddialara göre Ceza ve Sagopa Kajmer’in jüriler arasında yer alacağı yarışma şimdiden yeni nesil rap sanatçıları arasında heyecan yarattı. Acun Medya ve tv8’den henüz jüri üyelerine ilişkin resmi bir açıklama gelmedi.

Eğer Ceza ve Sagopa Kajmer bu yarışma için biraraya gelirse, bu ikilinin “Neyim Var Ki” feat’inden sonra ilk kez birlikte görülmesi anlamına gelecek.

Rap dünyasında ezeli rakip olarak görülen Ceza ve Sagopa Kajmer, Ceza’nın babasının vefatından sonra Twitter üzerinden yazışmış, Ceza da daha sonra verdiği bir röportajda Kajmer ile arasında bir sorun olmadığını açıklamıştı.

https://www.instagram.com/p/CFc1AWcDXfJ/

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: SAGOPA KAJMER JÜRİ OLACAĞI İDDİALARINI YALANLADI

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR