“Yeni nesil Müzik, Yeni nesil Dergy!” sloganıyla yayın hayatına başlayan der.gy, 1 yaşına bastı. 

Şubat 2020’de yayın hayatına başlayan Dergy.com olarak kısa zaman içinde 150’den fazla röportaj ve 100’den fazla özel dosya konusuyla alanımızda önemli bir güç haline geldik. Web sitemizdeki içeriklerimiz gelişip arttıkça, okurlarımız ve takipçilerimizden de olumu yorumlar almaya başladık. Zaten en başından beri amacımız buydu: Müzik yayıncılığındaki tecrübelerimizi yenilikçi bir bakış açısıyla sizlerle paylaşmak…

Dergy.com olarak en köklü rap sanatçılarından alternatif dünyanın en çok dinlenen isimlerine, pop dünyasının en cesur kalemlerinden caz sahnesinin renkli müzisyenlerine, akustik evrenin en kalbe dokunan şarkıcılarından elektronik müziğin en yetenekli prodüktörlerlerine uzanan bir skalada, nitelikli röportajlar yaptık.

Mahmut orhan banner 1

HAYKO BANNER

FUAT BANNER 8 2

 TÜM RÖPORTAJLAR İÇİN TIKLAYINIZ 

Zamansız şarkıların izini sürdüğümüz, dönem müziklerinin tozunu attırdığımız, bazen de müzisyenlerin ilginç hayatlarını radarımıza aldığımız özel dosyalarımızla iddiamızı ortaya koyduk.

Yalnızca yerli değil, yabancı müziğin de takipçisi olduk. “Dünyadan” kategorimiz altında hem ana akım, hem de indie müzisyen ve toplulukların şarkılarını inceledik, global listelere kayıtsız kalmadık.

HARRY STYLES BANNER kopyasi

CARDI B BANNER 4 1

TÜM ÖZEL DOSYALAR İÇİN TIKLAYINIZ

Yalnızca web sitemiz değil, tüm janralara ait sosyal medya hesaplarımızla da en iyi müziğin takipçisi olduk. Alternatif, rap, rock, elektronik, akustik, enstrümantal, caz ve pop türlerine ait Instagram hesaplarımızda bu türlere ait en yenilikçi ve en unutulmaz eserleri takipçilerimizle paylaştık. Şarkıların ve yorumcuların ruhuna dokunduk.

Yıllardır müzik sektörü içinde kalem oynatmış konuk yazarlarımızla da fark yarattık. Şimdi, yenilenmiş Dergy.com içinde siz de müzik yazılarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz! Bunun için bir örnek yazınızı ve kısaca hakkınızda kısa bir yazıyı [email protected] adresine göndermeniz yeterli…

“Yeni nesil müzik, yeni nesil Dergy” sloganımızı yeni yaşımızda da gururla söylüyoruz, çünkü yeniliklerimiz bunlarla sınırlı değil. Yeni yaşımızda sürpriz pek çok proje ve fikirle yanınızda olacağız. Çünkü bize göre, efsane müzisyen Louis Armstrong’un da dediği gibi: “Müzik hayatın ta kendisidir…”

Nice senelere!

Dergy ekibi