Ana SayfarockUfuk Beydemir yeni single'ı "Hiç" için geri sayımda

Ufuk Beydemir yeni single’ı “Hiç” için geri sayımda

Türk rock müziğin yetenekli temsilcisi Ufuk Beydemir, yeni single’ı “Hiç”i 5 Mart’ta yayınlayacak. 

2018 yılında çıkardığı ilk stüdyo albümü Sevda Gibi ve bu albümden yayınladığı ilk şarkısı “Ay Tenli kadın” ile birçok dünya ülkesinde de listelere girmeyi başaran Ufuk Beydemir yeni teklisi “Hiç” ile müzikseverleri yeniden selamlamaya hazırlanıyor.

Sözü ve müziği Ufuk Beydemir’e ait olan, aranjesini Ufuk Beydemir, Mert Kasap, Onur Taşkan ve Mert Sever’in birlikte gerçekleştirdiği ve yine Ufuk Beydemir ve Mert Kasap prodüktörlüğünde hayat bulan “Hiç” 2021 yılının en iddialı şarkılarından.

Kayıtları 2021 ocak ayında Kadıköy Erekli-Tunç stüdyosunda gerçekleştirilen “Hiç” elektronika alt yapıları ve pop-rock sounduyla farklı bir Ufuk Beydemir şarkısı.

“Hiç”in sözleri; yaşadığımız zorlu zamanları atlatmaya çalışan ama bir taraftan da geçmişe takılı kalmış ve hatıralarından bir türlü kurtulamayan, mazide kalan aşkına derdini anlatmaya çalışan genç bir adamın duygularını yansıtıyor. Şarkının klibini ise Mevzu ekibinden tanıdığımız yönetmen Murat Onur Öner üstlendi.

Beydemir, yeni teklisi “Hiç”te kaybolan zaman ve mekan mefhumunu, kaybettiğimiz ve sonradan farkına vardığımız tüm güzellikleri çok gerçekçi ve özel bir ifadeyle dile getiriyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR