Ana SayfaalternatifUfuk Beydemir'den “Aklımda Bir Dünya”

Ufuk Beydemir’den “Aklımda Bir Dünya”

Kendine özgü tarzı ve vokal yorumuyla Ufuk Beydemir, yeni single çalışması “Aklımda Bir Dünya”yı 18 Şubat’ta tüm dijital platformlarda yayınladı.

Güçlü keman tonları ve melodik yapısı ile süslenen şarkı, romantizmi hissettiriyor. Ufuk Beydemir, alışılmış rock konseptinin ötesine geçen bu şarkıda bir kadına duyulan aşkın en saf halini anlatıyor.

Kadıköy Jeremy Stüdyolarında kaydedilen “Aklımda Bir Dünya” çalışmasının söz ve müziği Ufuk Beydemir’e ait. Prodüktör koltuğunda Abdulkadir Çığşar ve Ufuk Beydemir ortaklığında yeni şarkı hayat buluyor.

Ufuk Beydemir kimdir?

Ufuk Beydemir 14 Nisan 1992’de İstanbul’da doğdu. Türk şarkıcı, söz yazarı ve tenis antrenörüdür. Aslen Elazığlıdır. İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde antrenörlük eğitimi almıştır. 2016’da Sofar İstanbul’da sergilediği ‘”Ay Tenli Kadın” performansıyla tanınmaya başladı. Şarkı, Erkenci Kuş ve daha birçok dizide kullanıldı. Beydemir, 2018 yılında GQ Türkiye’nin “GQ Yılın Erkekleri” yarışmasının “Yılın Kendini Gösteren Müzisyeni Ödülü” için aday olmuş ve bu adaylığı üçüncü olarak tamamlamıştır.2018 yılında ilk albümü olan Sevda Gibi’yi yayınlayan Beydemir, 2019 yılında PowerTürk Müzik Ödülleri’nde “En Güçlü Çıkış Yapan Şarkıcı” ödülünü kazandı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR