Ana SayfarockUfuk Sağın'dan "Incomplete" yayında

Ufuk Sağın’dan “Incomplete” yayında

Sözü ve müziği Ufuk Sağın’a ait olan “Incomplete”, daha önceki çalışması “Remember” gibi yine OnAir Sahne etiketiyle yayımlandı.

Ufuk Sağın İngilizce sözlü olarak hazırladığı çalışmasını şöyle yorumluyor: “Biriyle tanıştığınızı düşünün. Zaman geçtikçe ona daha yakın hissetmeye başladığınızı ve farkında bile olmadan ona âşık olduğunuzu. Artık sizin bir parçanız olduğunu. Ve farkına vardığınızda ise, geçmişteki haberi bile olmayan halinizin düşmanınıza dönüştüğünü. Onun yüzünden kendinizden bir parçayı kaybettiğinizi ve o olmadan devam edebileceğiniz hiçbir yol bulamadığınızı. İşte bu o şarkı.”

Ufuk Sağın müzik hayatına 12 yaşında teyzesinin hediye ettiği gitar ile başladı. Lisede grubunda şarkı söyleyecek birisini bulamadığı için kendisi yapmaya karar verdi ve bu şekilde müzik hayatına vokalist olarak devam etti.

Aynı zamanda Ege Üniversitesi’nde Mütercim-Tercümanlık (Almanca) bölümü öğrencisi olan Ufuk Sağın sahne programlarına devam ediyor ve zaman zaman de Skala Productions (Erdem Özovalı) organizasyonu ile MusiXen online konserlerde yer alıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR