Ana SayfaakustikUmut Yunus Ateş'ten "Yakınlık" yayında

Umut Yunus Ateş’ten “Yakınlık” yayında

Genç nesil, söz yazarı, besteci ve gitarist Umut Yunus Ateş, sözü ve bestesi kendisine ait “Yakınlık” adlı şarkısıyla müzikseverleri yeniden selamlıyor.

Zoom Music etiketiyle single olarak yayınlanan “Yakınlık” farklı sözleri, akustik, melankolik soundu ve atmosferik aranjesiyle çok dikkat çekiyor. En yakın olduğumuzu düşündüğümüz insanlara bile bazı durumlarda aslında ne kadar da uzak olabileceğimizin altını çizen, farklı ve can acıtıcı sözlerle büyüyen şarkı, yalın ama vurucu aranjesi ve Umut yunus Ateş’in içe dokunan sesiyle adeta devleşiyor.

Umut Yunus Ateş, daha önce de Gökçe Kasacı ile birlikte yorumladıkları “Bu Şehirden” şarkısıyla çok sevilmişti.

Aranjesi sanatçı Umut Yunus Ateş tarafından yapılan, İstanbul’daki farklı stüdyolarda kaydedilen şarkıda akustik ve elektrik gitarlarda Umut Yunus Ateş, klavyelerde, Umut Yunus Ateş – Melih Balta, mix ve Mastering de Aziz Berk Erten ve idari prodüktör olarak da Engin
Akıncı’nın isimlerini görüyoruz. İstanbul Levent Yeraltı stüdyolarında çekilen klibin yönetmenliğini Ahmet Özen’in üstlendiği klipte, görüntü yönetmeni ve kurgu masasında ise Can Kaya’nın ismini görüyoruz.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR