Ana SayfarapÜnlü DJ Birol Giray ve Efeyz'den yeni single yolda: "FLU"

Ünlü DJ Birol Giray ve Efeyz’den yeni single yolda: “FLU”

Birol Giray, vokallerinde Ankaralı genç rapçi Efeyz (Efe Uçkan) ‘ın yeraldığı yeni single’ı “FLU”yu kurduğu plak şirketi Koza’dan yayınlıyor.

Koza, elektronik müzik dünyasına özgür bir alanda yenilikçi fikirler ve yeni yetenekler kazandırma mottosu ile yola çıkıyor.

BeeGee’nin daha önceki parçalarından ve çaldığı setlerden aşina olduğumuz güçlü melodik tekno altyapısının üstüne oturttuğu Türkçe vokaller ile karşımıza çıkan FLU; hem elektronik müzik sahnesi hem de ülkemizdeki rap sahnesi adına yeni bir vizyon ortaya koyma iddiasında.

Ülkemizde Sagopa Kajmer, Yener Çelik, maNga, Yüzyüzeyken Konuşuruz ile yer aldığı projelerde de vizyon farkını ortaya çıkartan deneyimli DJ, 2020 yılında ise karşımıza hiç beklenmedik bir sürprizle çıktı. Ankaralı genç rapçi Efeyz ile yolları tesadüfen kesişen Birol Giray, bu şarkıyla beraber genç bir yeteneği ilk kez profesyonel müzik sektörü ile tanıştırmanın da heyecanını taşıyor.

Türkiye’de eğlence sektörü ve müzik radyoculuğu konularında önemli başarılara imza atan, 30 seneyi aşan Dj’lik kariyerinde sayısız mekanda sahne alan Birol Giray,  Koza isimli plak şirketi ile Müzik dünyasına yeni bir soluk getirerek yepyeni yetenekleri de müzik sektörü ile buluşturmayı planlıyor. Ünlü DJ yeni yeteneklerin global arenaya kazandırılması adımında mentorluğunu bizlere sunmaya hazırlanıyor.

29 Haziran’da Spotify’da; 13 Temmuz’da da diğer bütün platformlarda yayınlanacak olan FLU’nun video klip çekimleri ise tamamlanmak üzere.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR