Ana SayfaDünyadanÜnlü müzisyenlerin ''o tweetleri'' afiş oldu

Ünlü müzisyenlerin ”o tweetleri” afiş oldu

Twitter, kendi başarılarını öngören ve hayallerini gerçeğe dönüştüren müzisyenlerin geçmişteki tweetlerini ABD ve Kanada’daki reklam panolarında yayınladı.

Yıldız olmadan önce atılan gerçek hayattaki tweetler, hayallerini gerçekleştiren ünlülerin yer aldığı resimlerin üzerinde sergileniyor. Bu harika tweetleri kutlayan reklam panoları çoğunlukla New York, Chicago, Los Angeles, Houston, Tampa ve Toronto gibi büyük şehirlerde bulunacak olsa da, bu ilham verici kişilerin bazılarının memleketlerine de yerleştirildi.

Twitter’ın eğlence ortaklıklarından sorumlu yöneticisi Jenna Ross, “Bu kampanyayla, kendi sıkı çalışmaları ve gayretleriyle, Tweetledikleri hayalleri gerçekleştirmeyi ve gerçeğe dönüştürmeyi başaran bir grup yetenekli kişiyi kutluyoruz” dedi. “Sayısız kişiye büyük hayaller kurmaları, hedeflerini dünyaya yaymaları ve onları Tweetleyerek hayata geçirmeleri için ilham vermeyi umuyoruz.”

Aynı zamanda bu reklam kampanyası, Twitter’ın Boys and Girls Club, Destination Crenshaw, The 3-D Foundation ve UNICEF Kanada dahil olmak üzere yıldızlar adına kâr amacı gütmeyen kuruluşlara 1 milyon dolar bağışlayacağı hayırsever bir girişimin parçası.

unlu-muzisyenlerin-o-tweetleri-afis-oldu
Fotoğraf: billboard.com

Megan Thee Stallion, Niall Horan ve Demi Lovato gibi isimlerin daha önceki yıllarda attıkları tweet’leri görmek çok eğlenceli. Örneğin, eskiden One Direction grubunda olan Niall Horan 2010’da attığı bir tweet’te “X Factor’e başvurdum, umarım işe yarar” diyor. Niall Horan, katıldığı bu yarışmada dikkatleri çekmiş ve bir dönemin fenomen grubu One Direction’ın elemanı olmuştu.

Demi Lovato ise yine 2010 yılında “Bir gün Super Bowl’da ulusal marşımızı söyleyeceğim” diye tweet atmış. Lovato 2020’de Super Bowl’da ABD’nin ulusal marşını seslendirmişti.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR