Ana SayfaMüzikÜnlü şarkıcıların kliplerindeki küçük yıldızlar

Ünlü şarkıcıların kliplerindeki küçük yıldızlar

Adam Levine, Kanye West, Beyoncé ve daha nicesi… Anne ve baba olan ünlü şarkıcıların çocuklarına yer verdikleri klipler içinizi ısıtacak.

Aerosmith – Crazy

Aerosmith‘in 1993 yılında yayınladığı “Get a Grip” albümündeki efsane şarkılardan biri olan ‘Crazy’nin klibinde kızı Liv Tyler yer almıştı. Biyolojik babasının Steven Tyler olduğunu 14 yaşında öğrenen Liv Tyler, bu klipte rol aldığında 16 yaşındaydı.

Kanye West – Only One

Kanye West, Kim Kardashian‘dan olan kızı North West ile ‘Only One’ın klibinde baba kız kamera karşısına geçmişlerdi. Şimdi 9 yaşında olan North‘un bu videodaki henüz yeni yürümeye başladığı anları sizce de çok tatlı değil mi?

Will Smith – Just the Two of us

Will Smith 1997 yılında bu şarkıyı çıkardığında hepimizi çok duygulandırmıştı ki şimdi bile dinlediğimizde yüzümüzde hafif bir gülümseme oluşturmuyor değil. ‘Just the Two of Us’ın klibinde Will Smith, en büyük oğlu Trey ile kamera karşısına geçmişti.

Maroon 5 – Girls Like You

Maroon 5‘ın solisti Adam Levine baba olduğunda birçok hayranının kalbinde ufak bir sızı olmadı değil. 2017 yılında Cardi B. ile seslendirdiği ‘Girls Like You’nun klibinin sonunda eşi Behati Prinsloo ve minicik kızı Dusty Rose da rol almıştı.

Beyoncé – Blue

Beyoncé‘nin Jay-Z‘den olan kızı Blue Ivy Carter, hem annesinin hem de babasının kliplerinde yer alan miniklerden. İlk klip deneyimini henüz yeni doğmuşken babası Jay-Znin ‘Glory’ adlı şarkısının klibinde oynayarak kazanan Blue Ivy ardından da Beyoncé‘nin ‘Blue’ şarkısında annesinin kucağında yer almıştı.

Britney Spears – Ooh La La

Britney Spears, “The Smurfs 2“nin soundtrack’i için hazırladığı ‘Ohh La La’ şarkısının eğlenceli klibinde oğulları Jayden James Federline ve Sean Preston Federline ile kamera karşısına geçmişti.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR