Ana SayfaalternatifVarsa Yoksa'dan ilk albüm Tutkusuz Aşklar

Varsa Yoksa’dan ilk albüm Tutkusuz Aşklar

Elektronik rock sahnesinin yetenekli ekiplerinden Varsa Yoksa, ilk albümleri Tutkusuz Aşklar‘ı CES Yapım etiketiyle yayınladı. 

Geçtiğimiz aylarda “Ay Işığındayım”, “Teşekkürler Sevgilim”, “Şahit Oldu İstanbul”, “Anlatayım” ve “Varsa Yoksa Aşk” adlı teklilerini yayınlayan Varsa Yoksa, ilk albümleri Tutkusuz Aşklar ile 26 Kasım’da CES Yapım etiketiyle sevenleriyle buluştu.

2017 yılında Onur Kopuz ve Burak Demirkesen tarafından kurulan grup, elektronik rock ve türevlerinden ilham alarak yeni nesil bir sound hedefi ile yola çıktı.

Beşinci Yılını kutlayan Varsa Yoksa, pandemi sonrasındaki ilk çalışması olan bu albümü tüm müzik emekçilerine armağan ediyor.

VARSA YOKSA KİMDİR?

VARSA YOKSA ilk olarak 2017 yılının Nisan ayında Onur Kopuz & Burak Demir tarafından kuruldu. Emrah Töredi’nin Kenan Berke Özer ile takıma katılmasıyla as kare tamamlandı. VARSA YOKSA, şarkılarını dinleyicilerle buluşturarak ya da electronik rock n’ Music gibi gerçek müzik türlerini değiştiren cover’larla yeni sesler bulmanın yanı sıra hayal gücü ve müzikalite adına da ilham kaynağı olduğunu gözler önüne seriyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR