Ana SayfaDünyadanVe Billie Eilish'ten ikinci albüm: Happier Than Ever

Ve Billie Eilish’ten ikinci albüm: Happier Than Ever

Beklenen gün geldi, Billie Eilish’in ikinci stüdyo albümü Happier Than Ever yayınlandı. Billie Eilish’in albümü 16 yeni şarkıdan oluşuyor. 

İlk albümü When We All Fall Asleep, Where Do We Go? ile büyük bir başarı elde eden ve 7 Grammy ödülünü daha 17 yaşındayken koltuğunun altına alan Billie Eilish’in ikinci albümü Happier Than Ever merakla bekleniyordu.

Büyük bir dünya turnesine çıkmaya hazırlanırken pandeminin patlamasıyla tüm planlarını rafa kaldıran ve ikinci albümü için hummalı bir çalışmaya giren Billie, bugün dinleyicileriyle buluştu. Albüm bugüne kadar Apple Müzik’te en çok önden sipariş edilen (pre-order) albüm oldu. Billie, yeni albümünün tanıtımı için 3 Eylül’de Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles adında bir belgesel de yayınlayacak.

Albümü, şu an dünyanın en yetenekli şarkı sözü yazarlarından biri olarak kabul edilen ağabeyi Finneas’la birlikte kaydeden Billie bu albümde küçükken dinlediği caz sanatçılarından çok etkilendiğini söylüyor.

Albümde sosyal medya (Overheated), yas ve kayıplar (Everybody Dies), cinsel istismar (Your Power), stalk yapmak (NDA), ayrılık (Happier Than Ever) gibi konuları işleyen şarkılar var. Ama bu albümde yeni bir “Bad Guy” olmadığını söyleyebiliriz. Bu Bille Eilish için büyük bir risk, ama ne yapmak istiyorsa onu yapmalı. Öyle değil mi?

BILLIE EILISH BANNER

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR