Ana SayfaakustikVe Nova Norda akustik albümü tamamlıyor

Ve Nova Norda akustik albümü tamamlıyor

Anlamlı şarkı sözleri ve usta işi altyapılarıyla alternatif sahnenin en iyi isimlerinden biri olan Nova Norda, Canlı Akustikler albümünü nihayet tamamlıyor.

Nova Norda’nın en çok dinlenen parçalarının farklı düzenlemeleriyle akustik versiyonlarından oluşan albümünün 3 yeni şarkısı “Beni Biraz”, “Cehennem” ve “Bir Yol Buldum” bugün canlı performans videolarıyla tüm platformlarda yayında.

Geçtiğimiz haftalarda “Bataklık”, “Beteri Yok Uslanmaktan”, “Bakma Bana Öyle” ve “Bize Göre Değil” şarkılarının canlı performanslarını yayınlayan Nova Norda, bugün çıkardığı son 3 şarkısıyla Canlı Akustikler @ Pür Stüdyoları albümünü tamamlamış oluyor.

nn

Parçaların tamamı NN orkestrası ile yeniden düzenlenerek Triton Hub tarafından Pür Stüdyoları’nda hücum kayıt şeklinde kaydedildi.

NOVA NORDABANNER 5

Nova Norda, yeni albümü için “Parçaların tamamını orkestra arkadaşlarımla birlikte düzenledik; bu sayede hepsi orijinalinden farklı bir yere yerleşti. Dinlemek bana büyük keyif veriyor. Albümdeki piyanolu tek versiyon olan Beni Biraz Akustik de bu üçlünün içinde.” diyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR