Ana SayfarapVe XiR’den yeni single: “Gelecek İstasyon Mars” yayında

Ve XiR’den yeni single: “Gelecek İstasyon Mars” yayında

İstanbul Trip’teki çalışmaları ve geçtiğimiz yaz yayınladığı “Sallan” single’ıyla büyük başarı kazanan XiR solo albümü Mars için geri sayımda. 

Ağustos ayında yayınladığı “Sallan” teklisi ile Türkiye ve yurtdışında büyük ilgi gören, listelerden çok uzun süre düşmeyen ve Spotify Türkiye Top 50 listesindeki yerini hala koruyan XiR, kendine has sert tavrını ortaya koyduğu “Gelecek İstasyon Mars” ile dinleyiciyle buluştu.

Bugün Basemode Records, Sony Music etiketiyle yayınlanan “Gelecek İstasyon Mars” teklisiyle, uzun süredir beklenen Mars adındaki yeni albümünü müjdeleyen başarılı sanatçı, bu kez prodüktör olarak Almanya hip hop sahnesinde büyük hitlerin altında imzası olan Broke Boys ile çalıştı.

 “Gelecek İstasyon Mars” , XiR’in sert stilini özetlerken, Türkçe sözlü rap müzik dinleyicileri ve global sahneden Türkiye’yi takip edenler için klibiyle birlikte özel bir yapım olarak dinleyiciyle buluştu. Şarkının mix işlemleri Serkan Özyurt, mastering ise Gökhan Güler imzası taşıyor.

XiR’in  “Gelecek İstasyon Mars” şarkısı bugün tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluşurken, Yeeiid yönetmenliğinde çekilen klibi de Basemode Records youtube kanalında yayında.

 
XİR BANNER
 

 

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR