Ana SayfarapVEYasin'in yeni şarkısı "Sardığımdan" yayınlandı

VEYasin’in yeni şarkısı “Sardığımdan” yayınlandı

VEYasin’in geçtiğimiz ocak ayında Netflix’te prömiyer yapan Taylan Biraderler’in son filmi Azizler’de yer alan “Sardığımdan” şarkısı, Kamp Records etiketiyle tüm dijital platformlarda yayımlandı.

20 yıldan fazladır Mode XL ve Hey! Douglas başta olmak üzere pek çok projeyle sahne alan ve yetenekleri konusunda aslında gizliden gizliye süper kahraman olduğunu düşündüğümüz VEYasin, bu sefer ilk önce konserlerinde değil TV ekranlarında paylaştığı yeni şarkısı “Sardığımdan” ile karşımıza çıktı.

Bugüne kadar her yeni şarkısını ilk defa konserindeki kalabalığa sunan VEYasin, bu sefer tüm müziklerini üstlendiği Taylan Biraderler’in Netflix üzerinden yayımlanan son filmi “Azizler” ile TV ekranlarından dinleyicilere ulaştı.

Filmin 8 Ocak 2021’deki prömiyerinin ardından rap müzik dinleyicileri tarafından yoğun ilgi ile karşılanan “Sardığımdan”, aynı zamanda VEYasin’in 2021 yılında yayımlanacak yeni albümünün ilk single’ı olduğunu da söylemekten kıvanç duyalım!

Twitch üzerinden gerçekleştirdiği yayınları “Sahne Benim” isimli bir rap müzik yarışmasına dönüştüren VEYasin, geçtiğimiz günlerde yarışmanın ilk sezonunu da tamamladı. VEYasin, yeni single’ın ilk canlı performansını 27 Mart Cumartesi akşamı yine kendi Twitch kanalı üzerinden verecek.

VEYasin KİMDİR? 

Ankara’da break dance partilerine mixtape’ler hazırlayarak başladığı müzik yolculuğu; hip hop’tan elektroniğe, cazdan deneysele uzanan birçok farklı eser ile, yönetmenliğini kendisinin üstlendiği müzik kliplerinden Altın Kelebek, Kristal Elma ve Apple I Can gibi pek çok ödüllü dolu. Disketlerdeki sample programlarından günümüz ileri ses teknolojilerine uzanan müzik bilgisi ile birçok yerli-yabancı müzisyenin çekim noktası haline VEYasin, bulunduğu şehirlerin dokusuna izini bırakmaya devam ediyor. VEYasin, müzik üretme serüvenine kurucusu olduğu FFW Creative Audio ve Kamp Records çatısı altında devam ediyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR