Ana SayfaalternatifVincent Baykal Ada'nın yeni şarkısı "Odamda" kliplendi

Vincent Baykal Ada’nın yeni şarkısı “Odamda” kliplendi

Sapan grubundan tanıdığımız Vincent Baykal Ada, GTR Müzik etiketiyle yayınlanan yeni single’ı “Odamda”nın klibini dinleyiciyle buluşturdu.

Sapan grubunun dağılmasının ardından yoluna solo projelerle devam eden Vincent Baykal Ada’nın daha önce yayınladığı ve müzik eleştirmenlerinin olumlu yorumlarını alan “Gölgeler” şarkısının devamı niteliğinde olan “Odamda”nın yeni klibi yayına girdi.

Yönetmenliğini Nilay Özcan’ın, görüntü yönetmenliğini ise Gökşin Doğa Egesoy’un üstlendiği klip, duygusal ve umut dolu senaryosuyla dikkat çekiyor.

Ada’nın “kişisel bir yüzleşme ve yaşadıklarımıza bir tür anlam verme çabası ve bunun sonunda bireyin büyüyüp olgunlaşması” şeklinde tanımladığı “Odamda”, etkileyici sözleriyle yayınlandığı ilk günden bu yana dinleyicinin büyük beğenisini kazandı.

“Odamda”nın söz ve müziği Vincent Baykal Ada imzasını taşıyor. Sözlerinin yazımında müzisyenin eşi Ecem Önol Ada’nın da destek verdiği şarkının mix mastering’i ise Haktan İlhan’a ait. Şarkı, tüm dijital müzik platformlarından dinlenebiliyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR