Ana SayfacazVitrin Panelleri İKSV YouTube kanalında

Vitrin Panelleri İKSV YouTube kanalında

28. İstanbul Caz Festivali kapsamında seyirciye kapalı olarak gerçekleşen “Vitrin: Türkiye Güncel Müzik Buluşması” panellerinin ilk bölümü “Bilgisayar Oyunlarında Müzik Ve Ses Tasarımı”  İKSV YouTube kanalında yayınlandı. 

24 yıldır Garanti BBVA sponsorluğunda gerçekleştirilen İstanbul Caz Festivali Vitrin Panelleri bu sene beşinci kez düzenlendi. Türkiye’den güncel müziği odağına alan uluslararası bir tanıtım ve iletişim etkinliği olan Vitrin Panelleri, 18 Eylül’de seyirciye kapalı olarak Beykoz Kundura’da Kundura Sahne işbirliğiyle gerçekleşti. Projeye verdiği destekle +1 de caz severlerin keyfine artı bir kattı. Vitrin panelleri; film ve oyun endüstrisinde müzik kullanımı, plak şirketleri, menajerler, yapım şirketleri, sanatçılar ve yerel sektör kurumları gibi yaratıcı endüstrinin farklı paydaşlarını bir araya getirdi.

Dört hafta boyunca her Salı paylaşılacak panallerin ilk bölümü “Bilgisayar Oyunlarında Müzik ve Ses Tasarımı” bu günden itibaren İKSV YouTube kanalında yayınlandı.

2 Kasım Salı ise milyonlarca şarkı arasından nasıl viral olunur sorusunun tartışıldığı “Bir Hit Nasıl Yaratılır?”, 9 Kasım Salı müzik, kültür ve eğlence sektöründe ağ kurmanın ve topluluk oluşturma modellerinin konuşulduğu “Müzik Sektöründe Ağlar Kurmak” paneli ve son olarak da 16 Kasım Salı dizi ve filmlerde müziğin kullanımı ve yapım sürecinin anlatıldığı “Bu Müzik Bu Sahneye Çalışır Mı?” panelleri İKSV YouTube kanalında yerini alıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR