Ana SayfaHaberlerWarhaus'tan yeni tekli: 'Desire'

Warhaus’tan yeni tekli: ‘Desire’

Bugün Parkorman’da Blind Fest’te sahne alacak Balthazar’dan tanıdığımız Maarten Devoldere’nin solo projesi Warhaus’tan yeni bir tekli geldi. 

Balthazar grubundan tanıdığımız Maarten Devoldere‘nin 2016 yılında başlattığı solo projesi Warhaus bütün hızıyla devam ediyor. Şimdiye kadar “We fuck a flame into being” ve “Warhaus” adlı iki albüm yayınlayan Devoldere‘nin üçüncü albümü “Ha Ha Heartbreak” 11 Kasım’da yayınlanacak. Warhaus bu albümde de yer alan ‘Desire’ parçasını ise bugün paylaştı. Şarkı Devoldere için ruhani inançlarda çare ararken yaşanılan hayal kırıklığıyla ilgili yüksek groove’lu bir meditasyon.

Devoldere sosyal medya hesabında yaptığı esprili paylaşımda şarkı için şöyle diyor: “Birine bağlanmadan sevmeyi mi denemek, sonu gelmeyen hazcılık tuzağına mı düşmek? Yoksa Celine Dion’un sesi olarak dünyaya yeniden gelme gibi hayaller mi kurmak? Instagram’da beni takip ederseniz yeni şarkımla ilgili daha nice yanlış bilgiler verebilirim, ama nihayetinde ana tema inandığımız idollerin bizi yarı yolda bırakması. Sevgiler, Warhaus.
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR