Ana SayfaHaberler“Wednesday” 2. Sezon Netflix’te olacak

“Wednesday” 2. Sezon Netflix’te olacak

Sezonunun en çok konuşulan rekortmen Netflix dizisi “Wednesday”in geleceğiyle ilgili soru işaretleri nihayet son buldu.

Geçtiğimiz hafta dizinin ikinci sezonunun Netflix’te devam etmeyebileceğine dair spekülasyonlar çıkmıştı. Ancak platform beklenen resmi açıklamayı yaparak tüm şüpheleri giderdi ve dizinin yoluna Netflix’te devam edeceğini duyurdu.

Tim Burton’ın yapımcılığını ve ilk dört bölümünün yönetmenliğini üstlendiği “Wednesday” kuşkusuz ki önümüzdeki aylarda devamı en çok beklenen televizyon yapımı haline geldi. Dizinin gördüğü yoğun ilgi beraberinde çeşitli spekülasyonlar da doğurmuştu. En son iddia, dizinin ait olduğu The Addams Family” orijinal eserinin yayın haklarına sahip olan Metro-Goldwyn-Mayer’i (MGM) platformun en büyük rakiplerinden Amazon Prime’ın satın almış olmasıydı. Bunun hukuki açıdan “Wednesday”in de yayın kanalını değiştirmesi gerektiğine dair bir zorunluluğu olmadığı bilinmesine rağmen, Netflix’in ikinci sezonu duyurmakta gecikmesi şüphe yaratmıştı.

Neyse ki soru işaretleri yok oldu ve Netflix henüz yayın tarihi ya da ekiple ilgili detaylı bilgileri verilmeyen dizinin ikinci sezonunun yakında sevenlerine kavuşacağını bu kısa videoyla duyurdu.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR