Ana SayfaHaberler"Wednesday" izlenme rekorunu kırmak üzere

“Wednesday” izlenme rekorunu kırmak üzere

“Wednesday” iki hafta içerisinde Netflix’in İngilizce dilinde en çok izlenen üçüncü dizisi oldu bile. 

Tim Burton’ın baş yapımcılığını üstlendiği “Wednesday”, yayına gireli iki hafta olmasına karşın Netflix’in bütün zamanlardaki en popüler dizilerinden biri haline geldi. Netflix kataloğunda İngilizce dilindeki en çok izlenen üçüncü yapım olan “Wednesday”in bu başarıyı elde etmesinde tabii ki Jenna Ortega‘nın da muhteşem performansını göz ardı edemeyiz. Balo gecesindeki dansından makyajına şu an TikTok’un en revaçta olan teması ki dün Ortega verdiği demeçte balo gecesindeki o dans sahnesini çekerken COVID’inin ilk gününde olduğunu da açıkladı.

“Wednesday”, 23 Kasım’da yayına girdiği günden bu yana 752.5 milyon saat görüntülenmeye ulaştı. Netflix bu hesabı bir proje yayına girdikten sonraki ilk 28 güne göre yapıyor, yani “Wednesday”in bu sıralamada yükselmesi için daha iki haftası da var.

İngilizce dilinde en çok izlenen diğer yapımlar arasında dördüncü sezonu 1.35 milyar saat görüntülenmeyle birinci olan “Stranger Things”in dördüncü sezonu, ikinci sırada ise 856.2 milyon saat görüntülenmeyle “Monster — Dahmer: The Jeffrey Dahmer Story” yer alıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR