Ana SayfaHaberler“Wednesday” Netflix’le devam edecek mi?

“Wednesday” Netflix’le devam edecek mi?

Netflix’in bu sezona damgasını vuran yeni dizisi “Wednesday”in bir sonraki sezonuna Netflix’te devam etmeyebileceğine dair söylentiler ortaya çıktı. Söz konusu söylentilere göre açılışından itibaren platformun izlenme saati rekorlarını altüst eden dizi olası ikinci sezonunda bu başarılarına başka bir platformda devam edebilir.

“The Addams Family” saga’sı içinde yer alan her yapımda en ilgi çekici karakterlerinden biri olarak karşımıza çıkan Wednesday Addams’ın kendi hikayesine odaklanan yapım seyirciden gördüğü tüm ilgiye rağmen henüz Netflix’ten ikinci sezon onayı almadı. Bu gecikme bazı kesimler için diziyle yolların ayrılacağına dair şüpheye yol açmış gibi görünüyor.

İddiaların en büyük dayanağı ise geçtiğimiz sene Netflix’in en büyük rakiplerinden Amazon Prime’ın, “The Addams Family” saga’sının yapım haklarını elinde bulunduran Metro-Goldwyn-Mayer’i (MGM) satın almış olması. Her ne kadar bu satın alma sözleşmesinin içerisinde yapım şirketinin içeriklerinin tüm haklarına sahip olma gibi bir şart geçmiyor olsa da Amazon Prime Video ve Netflix arasındaki rekabet düşünülünce başarılı dizinin geleceği şimdilik bir tür sürüncemede kalmış görünüyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR