Ana SayfaHaberler"Westworld"ün yeni sezon heyecanı başladı

“Westworld”ün yeni sezon heyecanı başladı

2016 yılından beri severek takip ettiğimiz ve oyuncu kadrosu ile bizi bizden alan “Westworld”ün dördüncü sezonu ile sonunda buluştuk.

İki senede bir, yeni bir sezon ile karşımıza çıkan “Westworld”ün bir önceki sezonu 15 Mart 2020’de, yani tam da tüm dünya evlere kapandığımızda yayınlanmıştı ki bundan daha iyi bir zamanlama olamazdı. Ya da belki de kötü mü demeliyiz? İlk sezondan bu yana ultra zenginler için yaratılan eğlence parkı (sanal dünya) konusundan zamanla bir miktar uzaklaşsa da yeni sezonu daha ilk bölümden iyi eleştiriler almaya ve ilk sezondaki heyecanı yaratmaya başladı.

Bu arada Evan Rachel Wood, Anthony Hopkins, Jeffrey Wright, Thandie Newton gibi usta oyuncuların yer aldığı dizinin soundtrack‘i de bir o kadar güzel ve de özel. Diziyi izlememiş ve hatta izlemeyecek olasanız bile dinlemenizi tavsiye ederiz. Soundtrack’teki şarkıları Radiohead‘den Pink Floyd‘a kadar klasikleşmiş isimlerin cover’ları oluşturuyor. Bu cover’lar ise Game of Thrones” ve “Prison Break” gibi diziler için yaptığı bestelerle de tanınan Ramin Djawadi’nin imzasını taşıyor.

 

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR