Ana SayfarapXIR 28 Ağustos'ta Küçükçiftlik Park'ta

XIR 28 Ağustos’ta Küçükçiftlik Park’ta

XIR, 28 Ağustos Cumartesi akşamı Trip Gang’i oluşturan dostları İstanbul Trip, Essah Gang, Darp Flu, Nefo ve Wormz ile gün boyunca beat yaparak sahneyi paylaşacak. 

2000’li yılların ortasından beri Türk hip hop sahnesinde önemli işlere imza atan ve No1, Maestro, Heja, Şam, Ashoo ve DJ Sonat ile birlikte rap kolektifi İstanbul Trip’in kurucularından olan XIR, KÜçükÇiftlik Park sahnesinde İstanbul’daki dinleyicileri ile buluşacak.

XIR & Trip Gang etkinliğinin bilet fiyatları 100-300 TL arasında değişiyor.

XIR BANNER

Konserde XIR’e  İstanbul Trip, Essah Gang, Darp Flu, Nefo ve Wormz eşlik edecek. Rap müziğin yetenekli isimleriyle öğleden sonraki saatler itibariyle buluşacağımız etkinliğin açılışını DJ Cem Akça yapacak.

İstanbul Trip ile birlikte yaptığı “AVAVAV”, “Sıfır Sıkıntı”, “Kural Ne Bilmiyorum” gibi hit şarkıların yanında “Angela Merkel” ve geçen sene yayınladığı “Sallan” şarkısı ile hem Türkiye hem de Avrupa’da dikkatleri üzerine çeken XIR, 2021 yılında “METEOR” ve “H.A.L.O.” teklileri ile dinleyenlerin beğenisini kazandı.

XIR’le birlikte sahne alacak isimlerden DARP’ın da yeni single’ı prodüksiyonu Stack’e ait olan ve mix mastering işlemleri LA7’a ait olan “Bugün Günüm Ayılmadı”nın 6 Ağustos’ta yayınlanacağını ekleyelim.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR