Ana SayfaalternatifYasemin Mori'den yeni şarkı: "Rampa Stampa"

Yasemin Mori’den yeni şarkı: “Rampa Stampa”

2018’de yayınladığı son albümü “Estrella” sonrasında sessizliğe gömülen Yasemin Mori, yeni şarkısı “Rampa Stampa”yı Rinata Entertainment Türkiye etiketiyle yayınladı.

Alternatif dünyanın sevilen seslerinden Yasemin Mori, 2020’yi yeni bir kliple açtı. Sözleri Yasemin Mori’ye, müziği ise Yasemin Mori ve Serhat Şensesli’ye ait olan “Rampa Stampa”ya bir de klip çekildi. Irmak Altıner yönetmenliğinde çekilen klip 19 Şubat’ta hem YouTube’da hem de digital müzik platformlarında yerini aldı.

Mori, resmi Instagram hesabından yeni şarkısına dair şunları kaleme aldı:

” Sonunda o beklenen gün ve ‘RampaStampa‘ değerli huzurlarınızda!
İşitsel dünyasını Serhat Şensesli ile kurduğumuz parçamızın görsel alemini Irmak Altıner ile inşa ettik. (bkz:pyramidproductions)
Bu iki dahi arkadaşım ve emeği geçen müthiş insanlar sayesinde sizlere heyecan verici ve yepyeni bir dünya sunmanın haklı gururunu yaşıyorum.
Şu bebeği sizinle paylaşmaya kadar giden yol amma engebeli!! Kan, ter, gözyaşı ve romansın her türlüsü! Kavgalarımızın yanında mesut günlerimiz, anlaşmazlıklarımızın yanında feci şekilde anlaşmalarımız, yükselmemiz, uçmamız, düşmemiz, kalkmamız… Tüm zorluklarıyla, sanki evren üzerimizde insan olma halinin her nüansını bize yaşatarak bizi bu zengin duygu aleminin içine soktu ve bu parça ve kliple de işte bu zıtlıkların arasında kendimizi manifest edebilmemiz için bir yol açıldı.
tüm zorluğuna rağmen yaşadığım en hayat dolu süreçlerden biriydi ve kesinlikle sıradan değildi! Şimdi çıldırtan bu ateşi yakma sırası sizde!”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR