Ana SayfaEtkinliklerYaza renk katacak bir festival: Assos Caz Maz

Yaza renk katacak bir festival: Assos Caz Maz

Yazın belki de en heyecan verici kısımlarından biri de bol festivalli ve bol müzikli olması! Özellikle geçtiğimiz iki senenin ardından her festival haberine sevinç naraları atacak noktaya geldik mi? Geldik. Assos Caz Maz, bu yıl “birinci senesiyle” kapılarını iki günlük bir programla tekrar açıyor.

Geçtiğimiz yıl “sıfırıncı sene” sloganı ve tek günlük bir programla ilk kez gerçekleşen ve cazseverlerce büyük ilgi ile karşılanan Assos Caz Maz bu sene 1 Temmuz – 2 Temmuz tarihlerinde Kozluyalı‘da gerçekleşiyor. Dolu dolu müziğin yanında bir de muhteşem Kuzey Ege Denizi eklenince de tadından yenmeyecek bir hal alıyor.

Festival programı da hem renkli hem de çeşitli. Büyüleyici sesi ile Güneş Özgeç, besteci ve söz yazarı İdil Meşe ve multi enstrumantalist Jesper Poelke ve ülkemizin en önemli caz gitaristlerinden Bilal Kahraman ilk gün sahne alacak isimler.

Festivalin ikinci gününde ise, vokal, çello ve gitardan oluşan Asena Akan Contempo, kendine has vokal tavrı ile Deniz Taşar ve piyanist Adem Gülşen, farklı tarzları bir arada barındıran vokaliyle dikkat çeken Özge Ürer ve Reggae üstadı C Fyah sahnede olacak.

Aklınızda 2 günlük bir kaçış planı var ise işte burası orası!

assoscazmaz afilş

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR