Ana SayfaHaberlerYedinci Ev'den beklenen canlı albüm

Yedinci Ev’den beklenen canlı albüm

2018 yılında dağıldıktan sonra 2021 yılında yeniden birleşen Yedinci Ev grubu, Garanti BBVA ile Sesini Aç adındaki yeni EP’si ile 14 Ocak’ta dinleyicisiyle buluşuyor. 

Albüm, “Sesini Aç” programına konuk olan grubun canlı performanslarından oluşuyor. Bir araya gelmeleri sonrası yayınladıkları üç single’dan biri olan ve şimdiden dinleyicilerin favorilerinden biri olmayı başaran Gezegen‘le birlikte Anlat Ona, Sarhoşum, İçine Düştüm gibi grubun en sevilen parçalarının da yer aldığı canlı EP, Gülbaba Records etiketiyle dijital müzik servislerinde yayında olacak.

YEDİNCİ EV HAKKINDA 

2011 yılında kurulan Yedinci Ev;  Anlat Ona, Sevsene Beni ve Sarhoşum gibi milyonlarca dinlemeye ulaşan parçalarının içinde olduğu iki albüm ve Kalbim Seni Arıyor isimli single’larını yayınladıktan sonra, 2018 yılının sonbaharında müzikal yolculuklarına son verme kararı aldı. Birkan Nasuhoğlu, Hazar Aşçı ve Turgay Gülaydın’dan oluşan ve dostlukları her daim devam eden grubun üyeleri 2021 yılının başlarında tekrar bir araya gelerek şimdiden milyonlarca dinlemeye ulaşan Kuzum, Gezegen ve Nereye Kadar parçalarını yayınladı. İlk günden itibaren sadık ve birbirine bağlı bir dinleyici kitlesi oluşturmayı başaran Yedinci Ev, yeni şarkı kayıtlarına ve konserlerine kaldığı yerden devam ediyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR