Ana SayfaHaberlerYerli sahneden en yeni şarkılar

Yerli sahneden en yeni şarkılar

Yerli sahneden yükselen seslerin en yeni şarkılarıyla haftayı bitirirken, kendimizi müziğin ritmine bırakıyoruz.  

KARDELEN – ‘Bi’Kalp’

Bu yıl yayınladığı ‘Ceketin Bende Kaldı’, ‘Emanet’ ve ‘Yaktın Beni’ ile yerli müzik sahnesine hızlı bir giriş yapan KARDELEN‘in son teklisi ‘Bi’Kalp‘in sözü ve müziği sanatçının kendisine ait.

Melis Fis – ‘Uyku Yok’

Mustafa Sandal, Batu Akdeniz gibi isimlerle yaptığı şarkılarla dikkatleri üstüne çeken Melis Fis‘in son şarkısı ‘Uyku Yok’ bugün yayınlandı.

Sera Savaş – ‘Kıyametim’

Sera Savaş yakında yayınlayacağı albümünden bir parça daha paylaştı. ‘Kıyametim’e dair Savaş, Kavuşmak için sevmek yetmiyor. Sevgi söz konusu olunca çünkü, en büyük kıyamete bile alışıyor insan…” diyor.

Lavta – ‘Ah Be Kardeşim’

Alternatif sahnenin yeni isimlerinden “Lavta” grubu beş şarkılık ilk EP’leri “Efsun”da yer alan ‘Ah Be Kardeşim’i bugün dinleyicilerle buluşturdu. 

Gökşin Derin – ‘Sevdiğinin Ardından’

Gökşin Derin, geçen ay yayınlanan ‘Bir Gece Yarısı’nın ardından şimdi de ‘Sevdiğinin Ardından’ şarkısını dinleyiciyle buluşturdu. Şarkının sözü ve bestesi Gökşin Derin‘e, düzenlemesi ise Rexart‘a ait.

berkcavdar – ‘Kusursuz Fırtına’

berkcavdar adı altında üretimlerini yayınlamaya başlayan Berk Çavdar, beşinci teklisi ‘Kusursuz Fırtına’ ile karşımızda. Şarkıya soul, r&b, funk ve jazz türleri hakim.

İsa Özkocaman – ‘Olur Mu’

Müzik yolculuğunda yeni bir döneme başlayan İsa Özkocaman, ‘Olur Mu’ şarkısını bugün yayınladı. Şarkının sözü, müziği, düzenlemesi ve klip yönetmenliği Özkocaman’a ait.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR