Ana SayfaHaberlerYerli sahnenin en yeni şarkıları

Yerli sahnenin en yeni şarkıları

Bugün çıkış yapan birçok yeni şarkı arasından en dikkat çekenleri sizler için seçtik. 

‘Nema Problema’ – Tuna Kiremitçi ve Gökçe 

Tuna Kiremitçi‘nin Gökçe‘yle bir araya gelerek seslendirdiği ‘Nema Problema’ bugün yayınlandı. Şarkı, “Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları Vol. 3” albümünde yer alıyor.

‘Bu Kız’ – Eski Liman

Eski Liman‘ın sizi dansa davet eden yeni şarkısı ‘Bu Kız’ın söz ve müziği Şenol Hatipoğlu‘na ait, miks ve mastering’i ise Mike Nova tarafından yapıldı.

‘Dayanamıyorum’ – Revart 

Sefo ile yayınladığı ‘Yarım Kalır’ şarkısı ile milyonlarca dinlenmeye ulaşan Revart‘ın yeni teklisi ‘Dayanamıyorum’un sözü ve müziği Revart‘a, düzenlemesi ise Aerro‘ya ait. Onur Oğuz‘un yönetmenliğini yaptığı klipte ise Revart‘a oyuncu Bahar Şahin eşlik etti.

‘Çiçekli Perdeler” – Şenay Lambaoğlu

Şenay Lambaoğlu‘nun kadın hikayelerinden yola çıkarak hazırladığı yeni şarkısı ‘Çiçekli Perdeler’ bugün yayınlanan bir diğer şarkı. Genco Arı prodüktörlüğünde çıkan şarkı, funk, disco ve elektro ruha sahip.

‘Özgürlük Parkı’ (Akustik) – Mert Şenel

Mert Şenel geçen yıl Anadolu Yakası’nın en güzel parklarından biri olan Özgürlük Parkı’nı konu edinen aynı isimli şarkısını yayınlamıştı. Şimdiyse ‘Özgürlük Parkı’nın akustik versiyonuyla karşımızda.

“Gece” – Işıl Ayman

Alternatif sahnenin dikkat çeken isimlerinden Işıl Ayman, “Gece” adlı EP’sini bugün yayınladı. EP’nin çıkış şarkısı olan ‘Senin İçin’in sözü ve bestesi Işıl Ayman’a, düzenlemesi ise Oya Erkaya’ya ait.

‘Alıştım Zehrine’ – Mert Çodur

Türkçe pop sahnesinin en genç isimlerinden Mert Çodur yeni teklisi ‘Alıştım Zehrine’ ile karşımızda. Şarkının sözü, bestesi ve düzenlemesi de sanatçıya ait.

‘Yanar’ – Melis Karaduman

Çok yönlü bir müzik diline sahip olmasıyla dikkat çeken şarkıcı ve söz yazarı Melis Karaduman’ın yeni teklisi Yanar’, gelecek kaygısından, toplumsal olarak yaşanılan deneyimlerden ve kolektif hayallerden beslenerek hazırlandı. Şarkının video klibi ise Berkay Öktem tarafından çekildi.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR