Ana SayfarapYetenekli rapçi Ohash ikinci albümü Lil Baba'yı yayınladı

Yetenekli rapçi Ohash ikinci albümü Lil Baba’yı yayınladı

New school ekolünün ülkemizdeki en yetenekli temsilcilerinden 17 yaşındaki Ohash, ikinci albümü Lil Baba‘yı Universal / EMI etiketiyle yayınladı.

İran doğumlu, 17 yaşındaki genç ve yetenekli rapçi Ohash, “new school” Türkçe rap sahnesinin en genç temsilcilerinden. Ohash, 12 Şubat’ta Universal Music Türkiye etiketiyle ikinci albümü LIL BABA‘yı yayınladı. Daha önce albümden çıkan iki single “Lil BABA” ve “Neden Bu Kadar Ciddi”nin de içinde bulunduğu bu 7 parçalık albümün çıkış şarkısı ise müzik videosu ile “Açık v Net” oldu.

Ohash, ikinci albümü LIL BABA ile ilgili şunları söyledi: “Müziği eğlendirmek için de üretebileceğimi insanların eğlenceli şarkılar açmamı istediklerinde farkettim. Ben bu albümü eğlenmeniz için eğlenerek ürettim, umarım siz de eğlenerek dinlersiniz.”

Ohash Dergy’e verdiği röportajda “Ben şarkılarımda hep yaşadığım şeyleri yazıyorum. İyi veya kötü, komik veya ciddi, eğlenceli veya can sıkıcı farketmez. Zaten bu saydıklarımın hepsi hepimizin hayatında yer alan şeyler. O yüzden illa ki yazdıklarım birilerini yakalıyordur. Günlük tutmuyorum ama mesela çok not alırım. Aklıma gelen melodileri de anında kaydederim” demişti.

OHASH BANNER

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR