Ana SayfapopYiğit Atilla yeni şarkısı "Gerek Yok"u kliplendirdi

Yiğit Atilla yeni şarkısı “Gerek Yok”u kliplendirdi

Yiğit Atilla solo müzik kariyerinin ikinci çalışması “Gerek Yok”u Sony Music etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Geçtiğimiz yıl yayımlanan “Beni Severdin” isimli şarkısı ile beğeni toplayan sanatçı; “Gerek Yok” ile hem müzikalite hem de görsel olarak çıtayı yükseltiyor.

Rock ve trap altyapıların harmanlandığı şarkının sözü ve müziği sanatçının kendisi gibi müzisyen olan kardeşi Ateş Atilla’ya, düzenlemesi ise Cenker Şimşir’e ait.

Yiğit Atilla “Gerek Yok” şarkısının klibini; Amerika’da ülkemizi başarıyla temsil ederek Christina Aguilera, Khalid gibi dünya starlarının video kliplerini de çeken Türk fotoğrafçı ve video art sanatçısı Ece Gürlü’ye emanet etti.

Kullanılan renkler, görsel efekt ve animasyonlarla adeta hipnotize eden video klip cgi animasyon tekniğiyle bilgisayar ortamında tasarlanmış olup; sanatçı, cast ve dansçıların haricinde görülen her detay tamamen el yapımı olma özelliği taşıyor.

İlhan Balamur’un prodüksiyon menajerliğini üstlendiği çalışmanın greenboxta çekilen görüntüleri ise 18 saatte tamamlandı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR