Ana SayfarockYirmi7, 'Adım Yok ' şarkısıyla ihtiyaç sahibi çocuklar için adım atıyor

Yirmi7, ‘Adım Yok ‘ şarkısıyla ihtiyaç sahibi çocuklar için adım atıyor

Başarılı rock grubu Yirmi7, klasik Türk müziği ve modern rock ezgilerini birleşiminin eşsiz güzelliğiyle ‘Adım Yok’ şarkısını müzikseverler ile buluşturuyor.

Sözleri ve müziği Okan Şarlı’ya ait olan ‘Adım Yok’ şarkısı Aslı Arslan’ın kaleme aldığı ‘Sokak Nöbetçileri’ kitabından esinlenerek bestelenmiştir. ‘Adım Yok’ şarkısının sözleri kitaptan her bir karaktere dokunması ve 7 karakterin de isimlerinin mecazi anlamda geçiyor ve onların hikayesini anlatıyor olması kitabın hayranları ve dinleyiciler için en büyük sürprizlerden.

Bu 7 karakterin kitapta geçen hikayelerini İstanbul’un sokaklarında canlandırmasıyla çekilen klip, kısa film tadında dinleyicilerin ve izleyenlerin kalbine dokunuyor. Adım Yok teklisi aynı zamanda yardıma muhtaç çocuklar için, bir sosyal sorumluluk projesi olarak yayınlanıyor. Yirmi7 (Okan Şarlı) ve yazar Aslı Arslan’ın birlikte gerçekleştireceği yardım konseri ve imza günü etkinliklerinden elde edilecek gelir ile ihtiyacı olan çocuklar için kullanılacak. Dinleyicilerin ise sadece şarkı dinleyerek, klibini izleyerek ve bu şarkının daha çok yayılmasını sağlamasıyla beraber dijital gelirlerin de hayranların desteğiyle yardım kuruluşlarına bağışlanacaktır.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR