Ana SayfarockYirmi7'den yeni EP: Aşk Bavulumda

Yirmi7’den yeni EP: Aşk Bavulumda

“Ay Düşmüş Elektrik Tellerine”, “Muhtemel Aşk” gibi başarılı şarkılarıyla gönüllere taht kuran rock müzik grubu yirmi7, Aşk Bavulumda isimli EP’sini Arpej Yapım etiketiyle müzikseverlerle buluşturdu.

Aşk Bavulumda, Ustam, Doğum Günüm ve ‘Hayatın Cilvesi şarkılarından oluşan EP’in çıkış klibi ”Aşk Bavulumda” şarkısına çekildi. Şarkının söz müzik ve düzenlemesi Okan Şarlı’ya aitken şarkının klibini ise Ferdi Çalışkan çekti. Klip yağmurlu bir sonbahar gününde İstanbul’un çeşitli yerlerinde çekildi.

2007 yılında, Okan Şarlı tarafından; Los Angeles’ta kurulmuş ilk Türk Rock grubu olan Twenty7, Okan Şarlı’nın yazıp/bestelediği İngilizce ve Türkçe şarkılar ile Amerika’da 100’den fazla konser vermeyi başaran bir Türk Rock grubudur. Grup ismini, 27 yaşında hayatını kaybeden efsanevi Rock Yıldızları anısına ve Okan Şarlı’nın 27 yaşında şarkı söylemesini tekrar kazanması ile birlikte 27’nin bitiş değil, yeni bir başlangıcın simgesi olarak; Twenty7- yirmi7 ismini almıştır.

Dünyaca ünlü “Burning Man” festivali için “All in One” şarkısını yazan Okan Şarlı, 60 bin kişilik sahne performansını gerçekleştirmiş sahnede “İlham,Güzellik ve Mükemmellik” ödülünü” almıştır. Hard Rock Cafe, Whisky a Go Go, Viper Room, House of Blues gibi mekanlarda sahne almayı başaran ilk Türk oldu. 2015 yılında, Türkiye’de isimilerini “Muhtemel Aşk” şarkıları ile duyurmuştur. 9 hafta 1 numarada kalmayı başardı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR