Ana SayfaHaberler"You"nun 4. sezonuna dair yeni haberler

“You”nun 4. sezonuna dair yeni haberler

Joe Goldberg’in yeni takıntısının peşinden yollara düştüğü “You”nun 4. sezon çekimlerine başlandı. İşte yeni sezondan ilk bilgiler!

“You” dizisinin baş karakteri Joe‘nun “Aşk için ne yaparsanız?” sorusuna verdiği cevabı diziyi yakından takip edenler gayet iyi biliyor. Bilmiyorsanız da inanın size asla aşık olmasını istemezdiniz, tabii eğer ölmeyi istemiyorsanız 🙂

Yazar Caroline Kepnes‘in aynı adlı romanından uyarlanan “You”nun dördüncü sezonu için hazırlıklar başladı. Üçüncü sezonun sonunda Joe‘nun yeni takıntısı Marienne‘in peşinden bir Avrupa turuna çıktığını görmüştük. Joe‘nun göründüğü son sahne ise Paris’teki bir cafe’deydi. Ancak Netflix‘in açıklamasına göre, 4. sezon tahmin ettiğimiz üzere Paris’te değil, Londra’da geçecek.

Dizinin yeni yüzleri kimler?

Charlotte Ritchie‘nin canlandırdığı Kate karakteri Joe‘nun yeni takıntısı olacağa benziyor. Bir sanat galerisinin direktörü olarak karşımıza çıkacak olan Kate, mesafeli duruşu ile Joe‘nun daha önceki takıntılı olduğu karakterlerden daha katı bir mizaca sahip. Her ne kadar Kate, yakın arkadaşı Lady Phoebe‘ye kol kanat gerse de Instagram influencer’larına karşı derin bir nefret duyan Joe‘nun elinden kurtulabilecek mi göreceğiz.

Dizinin bir diğer yeni yüzü ise Adam karakterine hayat veren, “Euphoria” ve “The White Lotus” dizilerinden tanıdığımız Lukas Gage olacak. Joe‘nun ilk aşkı Love ve kardeşi Forty gibi elit bir aileden gelen Adam da dizi de Joe‘yu oldukça uğraştıracağa benziyor.

Bu karakterler başta olmak üzere dizinin yeni sezonunda 11 yeni karakter daha olacak. Bu da Joe‘nun daha da çok ellerini kana bulayacağı anlamına geliyor olabilir. Özetle nefeslerimizi tuttuk heyecanla “You”nun yeni sezonunu bekliyoruz!

Gelin 3. sezonun son sahnesini yeniden hatırlayalım!

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR