Ana SayfaDünyadanZayn Malik'ten şiddet açıklaması

Zayn Malik’ten şiddet açıklaması

Eski One Direction elemanlarından Zayn Malik, kız arkadaşı ünlü model Gigi Hadid’in annesi Yolanda Hadid’e şiddet uyguladığı haberlerini reddeden bir açıklama yayınladı. 

One Direction’la bir dönem dünyayı sallayan ama gruptan en erken ayrılan eleman olan Zayn Malik, müziğiyle değil özel hayatıyla yine gündemde. Malik, uzun zamandır kız arkadaşı olan dünyaca ünlü model Gigi Hadid’in annesi Yolanda’ya vurduğu hakkında TMZ’de çıkan haberleri yalanlamak için sosyal medya hesaplarından bir açıklama yayınladı.

Müzisyen Malik, özel hayatıyla ilgili meselelerin gizli kalmasından yana olduğunu belirterek, “Birkaç hafta önce partnerimin bir aile üyesiyle yaptığım bir tartışmadan kaynaklanan iddialara itiraz etmedim. Bu özel bir meseleydi ve hâlâ da öyle olmalı. Ancak bu olay basına sızdırıldı. Sert sözler sarfedildi ama ben Khai’yi korumak ve ona hak ettiği mahremiyeti sağlamak istiyorum.”

Geçtiğimiz yılın eylül ayında kızları Khai’yi kucağına alan Hadid ve Malik çiftinin bu olay  sonrasında ayrıldığı iddia ediliyor.

Malik bu olayı yalanlasa da konuyla ilgili mahkeme dokümanları ve genç şarkıcının ceza aldığı ortaya çıktı. Malik’in Yolanda Hadid’e küfür ettiğini ve evden kovduğunu belirten mahkeme belgelerinde, şarkıcının Hadid’i dolaba doğru ittiği de yer aldı. Zayn fiziksel teması reddediyor ama mahkeme kararına da karşı çıkmıyor. Malik, Yolanda Hadid’i taciz ettiği suçlamasıyla ceza aldı. Malik’in mahkeme kararıyla öfke kontrolü ve ev içi şiddetle mücadele programına katılması gerekiyor.

Zayn Malik, son albümü Nobody’s Listening‘i 2021 yılının ocak ayında yayınlamıştı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR