Ana SayfaDünyadanZedd ve Disclosure'dan işbirliği geliyor

Zedd ve Disclosure’dan işbirliği geliyor

Zedd ve Disclosure, müzikseverleri unutulmaz bir dans müziği işbirliğiyle buluşturacak.  “You’ve Got To Let Go If You Want To Be Free” bu cuma yayınlanacak.

Bu işbirliğinin uzun süredir gündemlerinde olduğunu söyleyen Zedd, 2018’de Disclosure’un “Ultimatum” parçası yayınlandıktan sonra “Lütfen bu yeni Disclosure şarkısının ne kadar harika olduğundan bahsedebilir miyiz?” diye konuşmuştu.

Disclosure kimdir?

House ve dubstep dahil olmak üzere çok sayıda tarzın pop odaklı sentezi ve iyi zamanlanmış vokal işbirlikleri, Disclosure’ı en başarılı prodüksiyon ekiplerinden biri haline getirdi. İngiliz kardeşler Guy ve Howard Lawrence’dan oluşan ikili 2010’da çıkış yapmıştı.

Zedd kimdir?

Sahne adı Zedd olarak bilinen Anton Zaslavski, Rus-Alman elektronik müzik yapımcısı ve DJ’dir. Dört yaşında piyano çalmayı öğrenmeye başladı ve on iki yaşındayken Alman metalcore grubu Dioramic’e davulcu olarak katıldı. Mevcut sahne adı altında, Zaslavski 2009’da elektronik müzik üretmeye başladı. Önümüzdeki birkaç yıl boyunca çeşitli remiksler ve uzun oyunlar yayınladı ve sonunda ilk stüdyo albümü Clarity‘yi Ekim 2012’de Interscope Records aracılığıyla yayınladı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR