Ana SayfarapZen-G, "Tattoo" için Khontkar'a gerçekten dövme yaptı

Zen-G, “Tattoo” için Khontkar’a gerçekten dövme yaptı

Rap müziğin iki başarılı temsilcisi Zen-G ve Khontkar aynı şarkıda buluştu. “Tattoo” isimli şarkıyla bir araya gelen iki yakın dost, şarkının sözlerini de beraber hazırladı.

Şarkıyla alakalı konuşan Zen-G, “Rap sadece bir müzik türü değildir. Giyim tarzıyla, dövmelerle ya da hayata bakış açısıyla bir yaşam tarzıdır” dedi.

‘Tattoo’nun müziğine ve düzenlemesine Zen-G imza atarken, klibi Said Ateş yönetmenliğinde çekildi. Dövme sanatçılarının ikiliye eşlik ettiği klipte Zen-G, Khontkar’ın koluna gerçekten dövme yaptı. “Tattoo” Sony Music Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Zen-G şarkıyla alakalı şunları not düştü:

“Sizlere 2021 başında sunacağım solo kariyerimin ilk göz ağrı ZENGBEJ isimli albümümün bel kemiği olan bu şarkıyı, beni ben yapan izlerimden, geçmişimden, anılarımdan, yaşadığım hiçbir şeyden pişman olmayışımdan, gördüğüm önyargılardan, özelimden, tutkularımdan, hissettiğim acılardan, çıkarımlarımdan, dışa vurum ve kendimi terapi etme yöntemimden yani kısacası dövmelerimden ilham alarak yazdım. Dövmelerimide genelde hep bu doluluğa ulaştığım anlarda bazen şifa bazen sefa niyetine yaptırdım. Hepsine ayrı anlamlar yükledim, kendi kendine bir ben yarattım.
Bugün ki Zen olana kadar izlerini taşıdığım tüm dövme sanatçısı dostlarıma ve bu işte benimle birlikte emek veren herkese teker teker teşekkür ederim. İyi ki varsınız…”

“Tattoo” ayrıca, YouTube trendler listesinde de 11 numarada.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR