Ana SayfaHaberlerZen-G'den "2020"ye ithafen şarkı

Zen-G’den “2020”ye ithafen şarkı

Sevilen Türkçe rap ikilisi Tahribad-ı İsyan’ın kurucularından Zen-G, hız kesmeden solo çalışmalarına devam ediyor. Zen-G, dünya çapında zor geçen 2020 yılına ithafen yepyeni bir şarkıyı müzikseverlerin beğenisine sundu.

Zen-G ve Can VS’nin yeni teklisi “2020”; ileride, yaşadığımız bu zor günlere dönüp baktığımızda olanları hatırlamamızı sağlayacak nitelikte bir şarkı. Sözleri Zen-G’ye müziği ve düzenlemesi ise Can VS’ye ait olan “2020”, gündeme dair çarpıcı sözleri ve güçlü altyapısıyla yayınlandığı ilk gün YouTube’da en çok izlenen video klipler arasına girdi. Yazım ve yapım aşaması bir gecede, çekimleri ise çok ciddi önlemler alınarak, çok kısıtlı bir ekiple ve tek günde gerçekleşen şarkının Utku Kundakçı yönetmenliğinde çekilen klibi daha önce kalabalık görmeye alıştığımız caddelerde ve toplu taşıma araçlarında geçiyor.

Video, YouTube Trendler listesinde 44 numarada.

 Zen-G’nin “Yalnızlaşmaya giderek alıştığımız bu günlerde birlikte olmanın değerini net bir şekilde anlıyoruz. Şu andan itibaren hiçbir ayrım, hiçbir önyargı gözetmeksizin insanlara sarılmamız, bu illeti birlikte atlatmamız dileğiyle.” Cümleleriyle müzikseverlerin beğenisine sunduğu “2020” tüm dijital platformlarda sizlerle.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR