Ana SayfarapZen-G'den yeni single süprizi: "Farzet Ki"

Zen-G’den yeni single süprizi: “Farzet Ki”

Zen-G’den yeni tekli “Farzet Ki” Gold Train ve Sony Music Tükiye iş birliğiyle tüm dijital müzik platformlarında yayında.

Mahalle kültürü denince akla gelen isimlerden biri olan Zen-G, sözü kendisine müziği ise Berkay Duman’a ait olan “Farzet Ki” ile sokaklarda öğrendiklerini dinleyiciye aktarmaya hazırlanıyor.

Genel olarak sokak jargonundan sözler barındırması ve sert ritimleriyle dikkat çeken şarkıyla ilgili Zen-G şunları söylüyor: “Mahallenin, mahallelinin sesi olabilecek bir şarkı. Sokakların sertliğinden ve tehlikelerinden bahsediyorum. Ama bu tehlikelerin bizim için artık bir oyundan ibaret olduğu bir hayatın içindeyiz. İstanbul’un sokakları oyun alanımız, ben de bu oyunun oyun kurucusuyum.”

zen gden yeni single suprizi farzet2

“Farzet Ki” müzik kariyerine oyunculuğu da ekleyen Zen-G’nin rol aldığı ve yakın zamanda Gain’de yayınlanacak Duran dizisinin soundtrack’i olma özelliği taşıyor. Zen-G’nin dizideki karakteri Karbon, popüler olan ilk şarkısının ardından “Farzet Ki” parçasını hazırlıyor ancak mahalleden eski bir arkadaşı tarafından evindeki diskten çalınması ve Karbon’dan habersiz yayınlanması üzerine hırsızın peşine düşüyor…

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR